Sisältöön »

Kokemus. Laatu. Toiminnallisuus.

Kokemus. Laatu. Toiminnallisuus.

 

Ota yhteyttä

Murrontie 8, 30420 Forssa
info@parmarine.fi
puh. 03 777 7400


 
 

Sähköiset laskut:

Verkkolaskuosoite: 003715802102
Operaattori: Apix (003723327487)

Paperilaskut:

Parmarine Oy
@parmarine.fi@
PL 1000
00781 Helsinki, Finland

@parmarine.fi@ on skannauspalveluyrityksen tunnuskoodimme. Sähköpostilasku skannauspalveluyritykselle: parmarine@skannaus.apix.fi. Lähetä vain yksi pdf per sähköposti.

Henkilöstö:

 

Kotimaa myynti

Jukka Palmanen

Jukka Palmanen

Myyntijohtaja
0400 481 964
jukka.palmanen@parmarine.fi

Joni Sarin

Joni Sarin

Jälkimarkkinointi
040 9007 764
joni.sarin@parmarine.fi

Erika Jalarvo

Erika Jalarvo

Laskutus
040 152 5363
erika.jalarvo@parmarine.fi

Lähettämö

Lähettämö

Kotimaan toimituspäivät ja kuljetukset
044 7335 611
tuotanto@parmarine.fi

 

Vienti myynti

Ville Koskenoja

Ville Koskenoja

Myyntijohtaja
040 701 9069
ville.koskenoja@parmarine.fi

Peter Åhlander

Peter Åhlander

Myynti, Ruotsi
+46 709 72 7872
peter.ahlander@parmarine.fi

Niko Ahlqvist

Niko Ahlqvist

Myynti
044 733 5762
niko.ahlqvist@parmarine.fi

Esa-Pekka Seppälä

Esa-Pekka Seppälä

Jälkimarkkinointi
040 198 6801
esa-pekka.seppala@parmarine.fi

Jaana Morander

Jaana Morander

Viennin toimituspäivät, kuljetus ja laskutus
044 733 5615
jaana.morander@parmarine.fi

 

Hallinto

Jussi Raunio

Jussi Raunio

Toimitusjohtaja
Keskus: 03 777 7400
jussi.raunio@parmarine.fi

Joona Jäntti

Joona Jäntti

Tuotantopäällikkö
040 097 7435
joona.jantti@parmarine.fi

Nea Viitanen

Nea Viitanen

Talousjohtaja
040 047 4363
nea.viitanen@parmarine.fi